fbpx

Video content marketing

Podziel się swoją wiedzą z innymi.

Odtwórz wideo
video content marketing happy new media

Ludzie szukają przydatnej treści. Nie Twojego produktu czy usługi.

Pomóż rozwiązać ich palący problem. Twórz wartościową treść. Dziel się wiedzą, którą masz. Zostaniesz „oznaczony” jak ekspert. Dasz dowód, że masz fachową wiedzę. Ludzie to docenią. Zapamiętają. Wrócą do ciebie.

Dzieląc się wiedzą, zyskujesz klientów.

Pokazujesz, że już to wiesz. Pracujesz nad nowymi rzeczami. Idziesz do przodu. Rozwijasz się. Chcemy pracować z ekspertami. Ludźmi, którzy znają się na robocie.

video content marketing happy new media
video content marketing happy new media

Najpierw edukuj.

Klienci przed wydaniem pieniędzy chcą się upewnić czy to jest dobra decyzja. Będą szukać informacji. Daj im treść, która rozwiąże ich problem. Przydatna i wartościowa treść rozwieje ich wątpliwości. Wzmocni Twoją markę.

Zaufali nam:

galmet logo

Treść wiecznie aktualna.

Dobra treść się nie starzeje. Tworzysz raz, zyskujesz wiele lat. Przyciąga odbiorców jak magnes. Ludzie sami do ciebie przyjdą.

video content marketing happy new media

Krzysztof Matłosz

@happynewmedia

Zajmuję się tworzeniem treści video do Internetu. Ogarniam Happy New Media. Jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń: info@happynewmedia.pl lub +48 503 779 105

Budujesz bezcenne zaufanie i autorytet w głowie klienta.

Tworząc wartościową treść, pomagasz im podejmować mądre decyzje. Zaufają Tobie. Oglądając Twoje video, mogą Cię poznać. Zbudujesz bezcenną wieź ze swoim klientem. Będzie o Tobie pamiętał i wracał.

Zaufanie jest najważniejsze.

Będziesz przepalał budżety na reklamę.

Będziesz musiał za każdym razem wydać pieniądze na reklamę. Będziesz próbował kupić uwagę klientów. To działanie doraźne. Nieskuteczne. Wykorzystując video content marketing, zbudujesz grono słuchaczy. Usłyszą o Twoim produkcie lub usłudze. Zaoszczędzisz pieniądze.

Klienci nie muszą kupować u Ciebie.

Jeśli się nie wyróżniasz. Nie dajesz wartości. Jeśli klienci nie mogą znaleźć przydatnej wiedzy, nie kupią u Ciebie. Nie dajesz im powodu, aby Ci zaufali.

Zaufanie którego nie da się kupić.

Klienci nie zostawią u Ciebie pieniędzy, jeśli Tobie nie zaufają. Chcą poznać Ciebie, to co robić i dlaczego. Zaufanie jest bezcenne. Musisz je wypracować. Pokaż co wiesz. Niech Twoja treść pomoże klientom, a o Tobie nie zapomną.

[ARTYKUŁ] Jak przygotować własną strategię video content marketingową?

Cała strona jest ilustrowana treściami video, które przygotowałem dla Joanny Cieślak-Ospalskiej z Positive Mind

Sprawdź co mogę przygotować dla Ciebie.

Zapytaj o szczegóły: