fbpx

Rekomendacje

Współpracę z Krzysztofem wspominam bardzo pozytywnie – jest to prawdziwy profesjonalista. Oprócz tego, że jest komunikatywny i sumienny, to można na nim polegać (na wydarzeniu był dobrze przygotowany i zjawił się na czas, materiał przygotował w umówionym terminie, był cierpliwy i pomocny podczas nagrań). Co ważne, materiał foto i video, który przygotował był na najwyższym poziomie, podobał się nie tylko mi, jako zlecającemu, lecz także odbiorcom – a głównie o nich przecież chodzi.
Współpracę z Krzysztofem zawsze oceniamy na najwyższym poziomie. Starannie, sumiennie i z pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdego wspólnego projektu. Z usług Krzysztofa korzystamy podczas tworzenia relacji video z organizowanych przez pracownię eventów oraz podczas tworzenia materiałów reklamowych. Oddany materiał, zarówno zdjęcia, jak i nagrania, są bardzo dobrej jakości, estetycznie spójne i ciekawe dla naszych odbiorców. Z przyjemnością rekomendujemy oraz polecamy współprace z HAPPY NEW MEDIA Produkcja Video.
Profesjonalizm, elastyczność, empatia, zrozumienie tematu i celowości działania — to pierwsze spostrzeżenia podczas współpracy z HAPPY NEW MEDIA!! Potem było już tylko lepiej... Zazwyczaj nie lubimy kamer, krępują nas i onieśmielają — dyskretny sposób pracy Krzysztofa oraz jego spokój i pewne oko, dają poczucie bezpieczeństwa i niesamowity komfort! Polecam serdecznie!

Zaufali:

galmet logo