fbpx
RELACJE Z WYDARZEŃ

Video z waszych najważniejszych eventów.

Odtwórz wideo

Dobre wydarzenie to takie, do którego chcemy wracać.

Uruchom emocje. Złap widza za serce.

Pokaż emocje na Twoim wydarzeniu. Uchwyć co czuli inni, będąc na Twoim evencie. Co przeżyli. Emocje przenoszą się jak wirus. Ludzi przyciągają emocje. Nie będziesz w stanie ich zatrzymać.

Zwinny przekaz. Siła ruchomego obrazu.

Nie mów, tylko pokaż. Video jest najskuteczniejszą formą przekazywania informacji. Niech ludzie sami zobaczą na własne oczy jak było. Pokaż emocje, jakie władały Twoim wydarzeniem. Zaraź pozytywnymi emocjami widza, Ciebie zapamięta. Wróci po więcej.

EMOCJE NA KONCERCIE
WYRÓŻNIJ SIĘ

Wyskocz z szeregu konkurentów. Daj się zauważyć.

Umieszczając relacje video w sieci, dotrzesz do armii ludzi. Fejs, Insta, YouTube, LinkedIn, czy Newsletter. Video sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jesteś Ty i Twoi klienci. Wysyłasz przekaz, że jesteś aktywny w swojej branży. A ludzie nie pozwolą, żebyś zaginął w tłumie. Zostań dyrygentem własnej branży.

Zaufali nam:

galmet logo

Pokaż jak było. Namaluj obraz tego co będzie się działo.

Daj ludziom zielone światło, żeby ruszyli na Twoje wydarzenie. Targi branżowe czy konferencje. Eventy sportowe czy muzyczne. Rozbudź apetyt. Otwórz oczy na to co będzie, pokazując jak było. To czego mogą się spodziewać. I co ich ominie. Poprzednie edycje, nakręcają kolejne.

okaż jak było

Krzysztof Matłosz

@happynewmedia

Zajmuję się tworzeniem treści video do Internetu. Ogarniam Happy New Media. Jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń: info@happynewmedia.pl lub +48 503 779 105

Kto opowie świat, ten nim rządzi.

Video z wydarzenia zbuduje opowieść Twojej marki. Pokaże drogę, jaką przeszedłeś. Gdzie byłeś i gdzie jesteś teraz. Ludzie zaufają Tobie, dzięki Twojej opowieści. Ufamy tym, którzy mają historię. Przeszli pewną drogę.

Rekomendacje klientów:​

„Współpracę z Krzysztofem wspominam bardzo pozytywnie – jest to prawdziwy profesjonalista. Oprócz tego, że jest komunikatywny i sumienny. Co ważne, materiał foto i video, który przygotował był na najwyższym poziomie…”
„Z usług Krzysztofa korzystamy podczas tworzenia relacji video z organizowanych przez pracownię eventów oraz podczas tworzenia materiałów reklamowych. Oddany materiał, zarówno zdjęcia, jak i nagrania, są bardzo dobrej jakości, estetycznie spójne i ciekawe dla naszych odbiorców.”

Trwając w bezruchu, tracisz przewagę.

Ludzie o Tobie zapomną

Jesteś jednym z setek wystawców na targach. Ludzie nie będą o tobie pamiętać. Musisz się przypominać, przypominać, przypominać. Inaczej utkniesz w stercie katalogów wraz z innymi firmami.

Konkurencja ciebie przegada

Jeśli nie zaczniesz opowiadać o swojej firmie, to konkurencja zacznie mówić o sobie. Buduj przewagę własną opowieścią. Inaczej zamiotą Twoją firmę pod dywan.

Nie przyciągniesz nowych klientów

Klienci są tlenem dla twojej firmy. Potrzebujesz ich, aby się rozwijać. Nie pozwól, aby ci uciekli.