fbpx
visual storytelling

Ten, kto opowie świat, ten nim rządzi.

Odtwórz wideo

Historie są jednym z najpotężniejszych narzędzi, jakie posiadamy. Mózg jest zaprojektowany tak, by reagować na opowieści.

visual storytelling happy new media uslugi

Bezcenne zaufanie w pierwszym kontakcie.

Opowiedzenie własnej historii, buduje wieź z Twoim klientem. Poznaje Ciebie. Wie jaką drogę przeszedłeś. Jakimi wartościami się kierujesz. Dzięki temu może Tobie zaufać. Wie, że Twój produkt czy usługa nie zawiodą go.

Zaufali nam:

galmet logo

Ludzie lubią słuchać opowieści.

Jesteśmy zalewani reklamami, nowymi ofertami. Uodporniliśmy się na hałas. Nie angażujemy się, przechodzimy obok nich. Tylko prawdziwa historia jest w stanie nas zainteresować. Przypomnij sobie jak zareagowałeś na świąteczną reklamę Allegro?

visual storytelling happy new media uslugi
visual storytelling happy new media uslugi

Własna opowieść nie do podrobienia.

Każdy ma unikatową historię. Opowieść sprawia, że nie stoisz w jednym szeregu z innymi. Firma bez opowieści jest anonimowa, przeciętna, bezbarwna. Jeśli nie opowiadasz własnej historii, dajesz przestrzeń Twojej konkurencji.

Krzysztof Matłosz

@happynewmedia

Zajmuję się tworzeniem treści video do internetu. Ogarniam Happy New Media. Jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń: info@happynewmedia.pl lub +48 503 779 105

Autentyczność, która angażuje.

Film atakuje na wszystkie zmysły. Ruchomy obraz pozwala przekazać to, jakim jesteś. Odbiorca może zobaczyć co robisz, jak opowiadasz i jakim jesteś człowiekiem. Tego nie przekaże tekst czy fotografia. Pozwól siebie pokazać.  Lubimy ludzi z pasją, chcą ich słuchać, czerpać z nich inspiracje.

Rekomendacje klientów:​

"Profesjonalizm, elastyczność, empatia, zrozumienie tematu i celowości działania — to pierwsze spostrzeżenia podczas współpracy z HAPPY NEW MEDIA!! Potem było już tylko lepiej... Zazwyczaj nie lubimy kamer, krępują nas i onieśmielają — dyskretny sposób pracy Krzysztofa oraz jego spokój i pewne oko, dają poczucie bezpieczeństwa i niesamowity komfort! Polecam serdecznie!"

Dobra opowieść to fakty ujęte w emocje.

Dobra opowieść nie zginie pod lawiną informacji.

Prowadzisz firmę, masz świetne produkty i chcesz nim zainteresować odbiorców? Dokładnie taki sam cel, mają inne firmy. Większość skupia się na liczbach, parametrach, nudnych faktach, które nikogo nie obchodzą. Lecz jest garstka firmy, które opowiedzą historię powstania tego produktu, jak było ciężko, z jakimi wyzwaniami się mierzyli. Opowiedzą o tym z pasją i emocjami, które zadziałają na odbiorcę.

Konkurencja ciebie przegada

Jeśli nie zaczniesz opowiadać o swojej firmie, to konkurencja zacznie mówić o sobie. Buduj przewagę własną opowieścią. Inaczej zamiotą Twoją firmę pod dywan.

Bezcenne zaufanie klientów

Opowiadając własną historię pokazujesz, jakim jesteś człowiekiem. Szczera historią Twojej drogi którą, przeszedłeś trafi do drugiego człoweika. Ludzie wyczują pasję z jako opowidasz o tym co robisz. Jest to bezcenna wartość, która pracuje przez wiele lat.

Zapytaj o szczegóły